KMO Security Scan
Publicatie Oktober 2018 - Update September 2020

Zijn uw bestanden en uw computerinfrastructuur goed beveiligd? Doe de test.
De KMO Security Scan is bedoeld voor zelfstandigen, vrije beroepen en KMO’s met een beperkt computernetwerk.
Test hoe beveilig uw bestanden en computerinfrastructuur zijn.
Aan de hand van 10-vragen, kan u zelf testen hoe goed de bestanden en computerinfrastructuur van uw organisatie beveiligd zijn. Na de veiligheidsscan krijgt u een aantal praktische tips die u alvast op weg kunnen helpen.
Start de KMO Security ScanHebt u suggesties of vragen, aarzelt u vooral niet om ons te contacteren via [email protected].
Disclaimer
De KMO Security Scan werd ontwikkeld door de Cyber Security Coalition en BNP Paribas Fortis.
Alle teksten, lay-out en designs in deze KMO Security Scan zijn beschermd door auteursrechten.
Elementen van de KMO Security Scan kunnen worden gebruikt/gepubliceerd voor niet-commerciële doeleinden, zolang de bron duidelijk wordt vermeld.
De Cyber Security Coalition ziet af van elke verantwoordelijkheid wat de inhoud van deze KMO Security Scan betreft.
Wij zijn erg zorgvuldig te werk gegaan bij het ontwikkelen van deze KMO Security Scan. Weet dat de informatie:
- algemeen is en niet verwijst naar specifieke situaties waarin organisaties of privépersonen zich kunnen bevinden;
- mogelijk niet volledig, accuraat en up-to-date is;
- geen vervanging is voor professioneel of juridisch advies
Alle rechten voorbehouden © 2018 Cyber Security Coalition
Uitgever:
Cyber Security Coalition VZW
Stuiversstraat 8
1000 Brussels
[email protected]
www.cybersecuritycoalition.be
Gepubliceerd in oktober 2018
Uw persoonlijk verslag is vertrouwelijk en de inhoud ervan wordt met niemand gedeeld. Alle geregistreerde antwoorden zullen worden geëvalueerd op een samengesteld niveau (en niet individueel).